Як зараз виглядає і чим займається Олександра Зеленська, яка нещодавно відсвяткувала свій 19 День народження 😲 Дивіться в першому коментарі під картинкою 👇👇

У суботу дочка президента України Олександра Зеленського відсвяткувала своє 19-річчя. Ця дівчина дуже любить своїх батьків і завжди була татовою дочкою.

Однак після початку ві*ни в Україні Олександрі довелося перестати користуватися соцмережами і спілкуватися з друзями, як раніше, і вона навіть не мала можливості зустрітися з рідним батьком. Про ефірі «Сніданку» розповідає Марія, донька подруги дитинства Олександра та телеведучої Олени Кравець.

За її словами, у двох дівчат дуже хороші стосунки в школі, часто бачимося на зйомках «Вечірнього кварталу», дружимо сім’ями. Олександра завжди була душею школи, у неї багато друзів і з нею завжди весело.

«Знаючи їхню сім’ю, мені важко уявити, як змінилася їхня сім’я.

Вона більше татова донька. Вона дуже любить своїх батьків.

Але у Володимира з нею дуже міцний зв’язок. Зараз те, що сталося, було дуже важким для неї і для нас усіх», – Донька Кравець.

Зараз Марія та Олександра більше не спілкуються, але в день народження Зеленської побажала успіхів подрузі дитинства.

Марія сказала: «Я бажаю вашій родині миру, миру, щоб ви жили довго і щасливо, мир настав, нічого не бійтеся, все буде добре».

Раніше перша леді Олена Зеленська повідомила, що Олександра вивчає право в одному з університетів України.

За її словами, родина довго обирала спеціальність для доньки, але остаточний вибір зробила вона сама. За словами Олени Зеленської, Олександра любить вчитися, і знання в цій сфері їй легко доступні.

«Я вважаю, що вона зробила хороший вибір, тому що їй це сподобалося і це їй пасувало.»

Все пройшло добре, не було напруги. Їй це вдалося.

Тож я сподіваюся, що вона зможе продовжити цей шлях.

Але ми на неї не тиснули, тому що, пам’ятаю, коли я вступала, у мене було дуже мало вибору. Сподіваємось, у неї ще є можливість розправити крила і зробити вибір самостійно», – додала перша леді.

Ще в червні президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю німецькому виданню Bild заявив, що двоє його дітей, 18-річна Олександра і 10-річний Кирило, перебувають в Україні.

«Мої діти в Україні, моєму синові 10 років і він в Україні. Його могли вивезти за кордон, але ні моя дружина, ні я про це не думали. Коли інші діти гинуть, наші діти повинні їхати за кордон засмагати на пляж? Це було б несправедливо», — сказав президент.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: