Українська дівчина-спецназівець показала фото в повний зріст! Люди ПОПАДАЛИ! …😲😲ДИВІТЬСЯ в першому коментарі 👇👇👇

Незвичайність цієї українки Наталії Полосенко полягає в тому, що в ній гармонійно поєднуються брутальність та жіночність.

Дивлячись на неї можна твердо сказати, що стереотип — жінка слабка стать, йде у минуле.

Також героїня нашої історії є прикладом того, що в спецназі можуть працювати не лише чоловіки, а й дівчата.

Симпатична дівчина з України має досить ефектну накачену фігуру.

Багато хто переглянувши фотографії Наталії, або як вона себе називає «Машина», здогадуються, що вона має не менш серйозний характер.

Крім того, що 23-річна Полосенко служить у спецназі, вона ще є КМС з карате та займається єдиноборствами, виступає на спортивних змаганнях, а також не пропускає тренування, щоб підтримувати себе у формі.

Спорт у її житті з’явився з дитинства. До всього перерахованого Наталя або як її прозвали в мережі бодібілдерша-коп, від своєї країни вона виступає у змаганнях з перетягування каната.

Також у мережі гуляють фотографії, на яких можна побачити, як виглядала раніше Наталія.

Щоправда, на них, де сфотографована ця тендітна дівчина, можна ледве розглянути сьогоднішню співробітницю спецпідрозділу.

Сталевий погляд, треноване тіло, накачений біцепс, ефектні форми – цими словами можна охарактеризувати нашу героїню.

До київської поліції, до полку спец. призначення дівчина прийшла на службу минулого року, після того, як успішно закінчила університет з підготовки кадрів у різних видах спорту.

Незважаючи на свою стать і вік, дівчина вже добре проявила себе на службі, і неодноразово брала участь у затриманнях, демонструючи свою спец. підготовку.

Фанати, підписані на сторінку Наталії, зізнаються, що вона чудово виглядає як у формі, так і в повсякденному одязі, під яким неможливо приховати від очей сторонніх її ефектну фігуру.

До речі, її особистий блог в інстаграмі стрімко набирає популярності.

На сьогоднішній день на неї підписано вже майже десять тисяч людей.

Солідні, досить значних розмірів її пропорції тіла не залишаються непоміченими.

Чоловіки часто залишають під її фотографіями коментарі, що не побоялися б з нею познайомитися, а те, що вона служить в органах, викликає не менший захват.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: