Українці ще таке не бачили! Безsоромна 70 кілограмова фіналістка відбору на Євробачення Альона Альона показала свого КАВУНА 🫢🫢🫢. ДИВНЕ фото в коментарях 👇👇👇

Недавно в мережі Інстаграм відома українська співачка Альона Альона зробила практично сенсаційну заяву! Особливо дотепно це виглядає на фоні кавуна …

… Обмежені люди завжди намагаються обмежити інших, але є люди без меж. Вони не оцінюють інших людей, живуть собі у мирі й гармонії з собою та іншими. Я знаю, що зараз у коментарях налетить мільйон коршунів, які просто порвуть мене за те, яка я є. (Можливо не тут, а під публікаціями тих видань, які стирять цей пост і напишуть найкарколомніший заголовок. Дайте їм декілька годин!).

Але коли ти любиш себе і приймаєш себе — тільки тобі вирішувати чи худнути, чи гладшати, чи голити ноги, чи не голити, чи збільшувати губи, чи робити ліпосакцію, чи робити будь-що зі своєю зовнішністю. Запам’ятайте раз і назавжди, ваше тіло — ваше діло!

І підкріпила свій пост цікавими фото:

Інші фото дивіться на офіційній сторінці співачки в Інстаграм:

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: