Лети наш Хлопчику, Лети… ПОМЕР 5-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК відомого музиканта 😭Деталі трагедії в першому коментарі👇

У Львові помер 5-річний хлопчик Велес, який впав у кому після операції з видалення молочних зубів 8 грудня 2023 року. Про смерть дитини повідомив батько у соцмережах. 

«Лети наш Хлопчику, Лети… Усім нам із Небес світи… Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо!» – написав Віктор Пашник.

Нагадаємо, 5-річний син музиканта Віктора Пашника впав у кому після того, як пішов із мамою видаляти молочні зуби. В одній з приватних клінік Львова запропонували провести оперативне втручання під загальною анестезією. Батько хлопчика розповів, що дитина протестувала в операційній і не давала вдягнути маску, ніби відчуваючи наближення трагедії.

Тоді лікарі силоміць вдягнули хлопчику маску. Через деякий час почалася метушня, до клініки приїхали дві бригади невідкладної допомоги. Директор ТОВ «ОРІ ГРУП» повідомив матері, що під час операції в дитини сталася зупинка серця – хлопчика перевели в реанімацію.

Згодом лікарі констатували в 5-річної дитини смерть мозку. Життя маленького підтримували лише апарати.

17 грудня у поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником).

Інциденти під час видалення зубів дітям

У листопаді 2023 року в Тернополі після уколу наркозу в стоматології померла маленька дитина. Хлопчику було лише рік та 10 місяців.

Активіст Роман Довбенко повідомив, що дитина померла в реанімації через алергічну реакцію. Водночас у поліції розповіли, що мама привела хлопчика до державної лікарні, аби видалити з зубів карієс. Лікарі наполягли на проведенні процедури під наркозом і скерували на усі необхідні аналізи. Через півтори години в малюка почав падати тиск. Вивести дитину з-під наркозу так і не вдалося.

Згодом у Тернопільській обласній прокуратурі повідомили, що попередня причина смерті хлопчика – гостра легенево-серцева недостатність.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: