Кінець тижня Президент Зеленськйи поардував Укарїнців 3-ма чудовими новинами!
Перша:

1.Президент України заявив про наявність домовленостей щодо посилення України у військовому плані.

Президент України Володимир Зеленський анонсував нові домовленості з країнами-партнерами наступного тижня, які націлені на посилення Української держави. На новий тиждень уже є графік міжнародної комунікації, який посилить нашу державу.

» І те, що стосується позицій у Європі — у відносинах з Євросоюзом, і з нашими сусідами в Євросоюзі, і те, що стосується міжнародних інституцій — тих, які повинні захищати міжнародне право, і, звичайно, готуємо нові оборонні пакети для наших воїнів. За підсумками й нового тижня зможемо сказати, що Україна стала сильніше», — сказав Зеленський у своєму відеозверненні, оприлюдненому в телеграмі в неділю.

Він вважає, що важливо, аби кожен тиждень додавав нашим двостороннім відносинам з партнерами більше чітких домовленостей, а «оборонним коаліціям — більше стійкості в постачанні зброї, снарядів і техніки».

Увечері Глава держави також подякував групі міжнародної підтримки України:

«Я дякую всім у світі, хто допомагає саме так — щоб домовленості працювали, а стійкість наших воїнів базувалася на стійкості наших партнерів».

Друга:

2.Президент Володимир Зеленський нарешті перед всією карїною оприлюднив декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2021 та 2022 роки.

Згідно з декларацією за 2021 рік, доходи президента та членів його родини становили 10 млн 824 тис. 507 грн, зокрема дохід від продажу ОВДП – 5 млн 359 тис. 600 грн.

Доходи родини президента в 2021 році переважно складалися із заробітної плати, відсотків банку та доходу від надання нерухомості в оренду. Загалом ця сума становила 5 млн 464 тис. 907 грн.

Дохід сім’ї у 2021 році порівняно з 2020-м скоротився на 11 млн 922 тис. 320 грн. Залишок грошових коштів на кінець 2021 року також зменшився.

Президент Зеленський і надалі залишається власником низки торговельних марок. Зокрема, у 2021 році завершився процес реєстрації 22 торговельних марок, який розпочався задовго до його обрання на посаду президента.

Згідно з декларацією 2022 року, доходи Зеленського та членів його сім’ї становили 3 млн 692 тис. 683 грн.

Доходи родини президента за 2022 рік зменшилися у зв’язку з тимчасовим припиненням договорів оренди на території України внаслідок початку повномасштабної агресії Росії проти нашої країни. Залишок грошових коштів на кінець 2022 року скоротився майже на 1 млн 800 тис. грн.

Третя – найбільше інтригуюча звістка це..

3На новий тиждень у керівників української держави вже є графік міжнародної комунікації, який посилить Україну. Тож за підсумками нового тижня вона стане сильнішою.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час традиційного вечірнього відеозвернення

“І те, що стосується позицій у Європі — у відносинах з ЄС, і з нашими сусідами в Євросоюзі, та і те, що стосується міжнародних інституцій — тих, які повинні захищати міжнародне право, і, звичайно, готуємо нові оборонні пакети для наших воїнів”, — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що за підсумками нового тижня українці матимуть змогу сказати, що держава стала сильнішою.

“Це важливо — щоби кожен тиждень додавав нашим двостороннім відносинам із партнерами більше чітких домовленостей, а оборонним коаліціям — більше стійкості в постачанні зброї, снарядів, техніки”, — пояснив український лідер.

Зеленський висловив вдячність “усім у світі, хто допомагає саме так — щоби домовленості працювали, а стійкість українських воїнів базувалась на стійкості українських партнерів”.