💔Памятаєте 5-річного Ваню, який сам добрався з Києва на кордон із Польщею…. Нізащо не повірите, яка в нього склалася доля… ‘Подробuці та фото під картинкою в коментарях 👇👇👇

Коли у світі відбувається щось погане, найбільше страждають діти. Діти мають рости під мирним небом. У дітлахів має бути щасливе, безхмарне дитинство. Тоді вони виростуть добрими людьми.

В інтернеті з’явився відеозапис, на якому ми бачимо хлопчика. Він іде дорогою і плаче. У руках у нього сумка, а довкола, мабуть, незнайомі люди.

Стало відомо, що цього хлопчика звуть Ваня, він із Києва. Так вийшло, що його мама та бабуся евакуювалися до Польщі. А він лишився з батьком. І мав пізніше з татом евакуюватися. Але він втратив зв’язок із батьком.

І хлопчику почали допомагати чужі люди. Його передавали від одних до інших. За цим усім стежила дівчина, яку звали Ірина.

Вона працювала волонтером. Ірина весь час підтримувала зв’язок із людьми, з якими перебував хлопчик. Вона організувала його евакуацію.

Ірина зустріла хлопчика та відвела його до рідних.

 

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: